Mobil Arkadaşlık Sitesi
3 Şubat Pazar 2019 01:39 tarihinde yayınlandı

Mobil Arkadaşlık Sitesi

Mobil Arkadaşlık Sitesi , mobil yani cep telefonundan üyeliksiz olarak giriş yapabileceğiniz arkadaş bulma sitesidir. Mobil arkadaşlık siteleri ,cep telefonlarında internet kullanımın yaygınlaşması ile birlikte önemini arttırmıştır. Evlilik sitesi olarak bizim bile sitemize giriş çıkış yapan üyelerimizin %63 'ü mobil yani cep telefonundan bağlanmaktadır. 

Üye Olmadan Mobil Arkadaşlık Sitesi 

Cep telefonu kullanımının artması ile birlikte mobil arkadaş bulma kavramı artarken kullanıcıların arkadaşlık sitelerinden en çok tercih edilenleri üye olmadan ücretsiz bedava olan bayan arkadaş,zengin erkek arkadaş arayanlara yönelik olanlarıdır. Üye olmadan cep telefonundan mobil uygulamalar yoluyla giriş yapabileceğiniz bu tarz siteler de önemli olan güvenilir olması ve en iyisi arkadaşlık sitesi kavramını kullanıcılarına bedava götürmesidir. Sınırsız mesajlaşma imkanı tanıyan arkadaş arıyorum siteleri çoğunlukla gold üyelik özelliği ile bayan ve erkek arkadaş arayanlar arasında chat,sohbet ve görüntülü konuşma imkanı sağlayanlarıdır.

Ciddi ,ücretsiz ,bedava ,üyelik olmadan özellikleri ile zirveyi zorlayan evliliksitesi.net mobil ,cep telefonlarından girilebilme özelliği ile en iyi arkadaşlık sitesi  kategorisinde zirveyi zorlamaktadır. Anasayfamızda yer alan vitrin ilanlar kısmı ile de görünürlüğü ve daha fazla kişiye ulaşma imkanı sağlamıştır. Evlenmeyi düşünen erkekler, evlenmeyi düşünen bayanlar sayfalarında ayrı ayrı vitrin ilan özelliği ile de göz doldurmaktadır. 

Evlilik Sitesi İlanım Neden Yayınlanmadı ?

Ücretsiz ,bedava ve üyeliksiz arkadaş bulma sitesi evliliksitesi.net için vermiş olduğunuz ilanınız onaydan geçmemişse yayınlanmaz. Cinsel içerikli ve toplumsal değer yargılarımızın ,ahlak çerçevemizin dışındaki ilanlar hiçbir şartta yayınlanmaz ve bu tarz ilan veren kişilerin ip adresleri ,mac adresleri ile birlikte site kara liste paneline alınır. Başkasının e-mail adresi ,fotoğrafı ve iletişim bilgileri ile girilen ilanlar fark edilirse yayınlanmaz. İp logları tutulduğu için bu tarz ilan veren kişileri ip adresleri veritabanımızda saklanmaktadır. Sorumluluk tamami ile ilan sahibine aittir. İstenildiği takdirde ip log bilgileri yasal makamlara teslim edilir. Amaç arkadaş arayan kız ve erkek bireylere yardımcı olmaktır. Kalabalıklar içinde yalnızlaşan toplumuzdaki aile olgusunu ve evlilik kurumuna saygıyı kesinlikle kutsal bulmaktayız. Ayrıca profil resmi yüklenmeyen ,çiçek doğa böcek ve araba resimleri gibi kişilerin gerçeklliğini yansıtmayan arkadaşlık ilanları da yayına alınmaz ,direk silinirler.

 

Diğer Yazılar
2 yıl önce Ciddi Evlilik Sitesi

Ciddi Evlilik Sitesi

Evlilik sitesi amacına uygun olmalı,evlilik merkezi ya da kurumu tamam...
2 yıl önce Ücretsiz Evlilik Sitesi / Siteleri

Ücretsiz Evlilik Sitesi / Siteleri

Alan adımızdan da anlayacağınız üzere ciddi ,güvenilir, evlilik sitesi...
2 yıl önce Üyeliksiz Ücretsiz Mesajlaşma

Üyeliksiz Ücretsiz Mesajlaşma

Üye olmadan ücretsiz mesajlaşma imkanı sunan ciddi evlilik sitesi olar...
2 yıl önce Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Ciddi evlilik düşünen bayanlar, telefon numaraları ,g...
2 yıl önce Ciddi Evlilik Sitesi Ücretsiz Mesajlaşma

Ciddi Evlilik Sitesi Ücretsiz Mesajlaşma

Evlilik düşüncesi olan bireyler için önemli olan ciddi evlilik sitesi ...
2 yıl önce Evlilik Siteleri Bedava Mesaj

Evlilik Siteleri Bedava Mesaj

Mutlu bir yuva kurmanıza ilk adımı sağlayan gönülden seven kişilerin i...
2 yıl önce Mobil Arkadaş Bulma Uygulaması

Mobil Arkadaş Bulma Uygulaması

Mobil arkadaş bulma google play store ve ios marketle...
2 yıl önce Üye Olmadan Ücretsiz İlan Ver

Üye Olmadan Ücretsiz İlan Ver

Bir çok kişi üye olmadan ücretsiz ilan ver kampanyamı...
2 yıl önce Senin için Evlilik Nedir? 100 Görüş

Senin için Evlilik Nedir? 100 Görüş

Evlilik sitesi olup da toplumun evlilik ile ilgili düşüncelerini öğren...
2 yıl önce Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşlık sitesi , arkadaş bulma ve arkadaş arıyorum diyen bayan erke...