Ciddi ciddi evlenmek isteyen
11 Haziran Salı 2019 11:38 tarihinde yayınlandı

Ciddi ciddi evlenmek isteyen

Ciddi ciddi evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler bu yazımız tam size göre

İnsanlar doğuyor ,büyüyor gelişiyor belli bir olgunluğa eriştikten sonra evlilik ,yuva kurmak istiyorum ve evlenerek aile kurmak istiyorlar. Kişi kendisini ifade edebileceği ciddi evlilik düşünenler ile görüşebileşeceği platformları arıyor. En iyi evlilik siteleri genellikle ücretsiz değil. Bunun aksini sadece evliliksitesi.net olarak biz iddaa ediyoruz. Üyeliksiz ,ücretsiz ve gold üyelik istemeden evlilik ilanlarınıza yer veriyoruz.

Türkiye de evlilik siteleri ,evlilik programlarından sonra çok daha gündeme gelmeye başladı. Esra Erollar ve bir çok evlilik programını takip eden kişilerimiz emekli olmuş , ikinci baharında tekrar evlenmek isteyenler ile karşılaştı. Dul bayanlar ve dul erkekler bu programlar da Türkiye ‘nin gündemine oturdu. İslami evlilik düşüncesi olanlar için evlilik reyting amacı güdülen bu programlardan daha kutsal bir kurum . Eşiyle birlikte mutlu bir hayatı özleyen , hayat arkadaşımı arıyorum diyen kişiler için ilerde çocuk sahibi olmak amacı taşıyor.

Evlilik siteleri kişilere internetten evlilik düşünenlere ulaşmasını kolaylaştıran bir araç .Bu araç sayesinde cep telefonundan mobil olarak her yerden evlilik ilanlarını takip edebiliyorlar. Güvenilir evlilik sitesi önemlidir fakat güvenilirlik ve güvenlik nasıl sağlanır bu konu da bilgili olmak gereklidir. Evlilik vaadiyle dolandırılanları haber sitelerinden takip ediyoruz. Altınları alıp kaçan gelinler yaşından küçük olmasına rağmen Suriyeli kadınlar ile evlenmek isteyenler ve yurt dışından evlenmek için gelen Azerbaycanlı bayanlar tarafından dolandırılanların sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Evlilik sitesi olarak bu yönde birşeyle karşılaşmamanız için kimseye para göndermemenizi özellikle tavsiye ediyoruz. Ciddi evlilik ilanlarına sayfalarımız arasında gezerek karar verebilirsiniz. Çoçuksuz evlenmek isteyen bayanların ilanları daha fazla ilgi görürken çocuğuna baba olabilecek kişiler ile görüşüp ciddi evlilik düşünenler de azınsanmayacak kadar fazla…

Evlilik sitesi her hangi bir üyelik istemez sadece ilan verirken kendi özelliklerinizi açıkça belirtirseniz ve açıklama metniniz yöneticilerimiz tarafından onaylanırsa yayınlanmaya başlar . Resimsiz veya çiçek kuş araba gibi saçma resimler ile ilan veren üyelerimizin ilanları onaylanmaz. Her hangi bir sebepten dolayı ilerde ilanınızı kaldırmak isterseniz iletişim kısmından bize ulaştığınız zaman hemen yayından kaldırılır. Evlilik ilanı sayfanızdan profilinize kaç kişi bakmış görebilirsiniz. Sizinle iletişime geçmek isteyen kişilerin mesajlarını sayfanızın altından takip edebilirsiniz. Türkiye ‘nin ücretsiz olarak en iyi evlilik sitesi olma yolunda sağlam adımlar ile ilerliyoruz.

İslami Evlilik Sitesi , bu kavram çok doğru mu bilmiyorum . %99 ‘un Müslüman olduğu bir toplumda bu kavramı kullanmak çok gerekli değil gibime geliyor. Ama bir amacı ifade ettiğini düşünerek islami evlilik sitesi kavramını inancı bütün namazlı abdestli bir aile yaşantısı özlemi çekenlerin bir arada bulunduğu bir sayfa olarak düşünüyorum . Kişilerin inançları ve istekleri tamamen kendilerini bağlamak ile birlikte inanç özgürlüğünden yanayız. Alevi evlilik sitesi kavramı da alevi vatandaşlarımızı bir birleri ile konuşup tanışma fırsatı bulabildikleri alanları ifade eder. Alevilik de her inanış gibi kutsaldır ve alevi arkadaş bulmak isteyenlere de saygılıyız.

Evlenmek isteyen bayanlar , evlilik ilanları ve telefon numaları ile ilgili yapılan araştırmaların farkındayız. Bu farkındalığımız özellikle şehir bazında İstanbul ,Ankara ,İzmir ve diğer 78 ilimiz ile ilgili niyeti evlenmek olan ciddi evlilik düşünlere sayfalarımızda yer verdik.

Yurt dışından evlenmek amacı ile sayflarımıza gelen Almanya evlilik sitesi,Hollanda evlilik sitesi,Bulgaristan evlilik sitesi olarak da buralarda yaşayan Türk vatandaşlarımızın ilanlarına da bakabilirsiniz. Ülkemizde Rus ,Ukraynalı ve Almanyalı bir çok vatandaşımız sahil kesimlerimizde yerleşmek istiyor .Bizler de bu ülkeler de bir çok gurbetçi vatandaşımızın olduğunun farkındayız. Fransa da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız evlenmek istiyorlar ise ciddi üyeliksiz evlilik ilanı verebilirler.

Seviyeli evlilik sitesi , arkadaşlık siteleri ile zaman geçirmek istemeyen yaşını başını almış işine evine , arabasına sahip evlenmek için hazır kişilerin gönül eğlendirmek istemeyen evlilik amacı ile görüşme yapabilecek kişilerin aramış olduğu olgudur. Arkadaşlık siteleri kadar çok kişiye hitap etmese de ciddi evlilik siteleri tanışma sitesi olarak da algılanabilir. Seviyeli deyip geçmeyelim seviye cıvıklık kaldırmaz . Güvenilir dürüst kişiler ile karşılaşmak çok önemlidir. Hayattan ne bekledeğini bilen kendi ayakları üzerinde durabilen kişiler tanışma sitesi içerisinde yer alırsa seviye sağlanmış olabilir. Ücretsiz mesaj gönderme işlemi yapan kişiler ilan sahiplerinizin sizin hakkında daha çok bilgi sahibi olabilmesi için sizin de ciddi evlilik ilanınız olursa sayfalarımızda o kişi de sizi daha fazla inceleyebilir.

Ücretsiz evlilik sitesi olduğumuzu yukarda anlatmıştık .Sizlerden her hangi bir şekilde bir ücret talebimiz yoktur sitemizde gördüğünüz her şey parasızdır. Gold üyelik falan gerekmediği gibi evlenmek isteyen bayanlar , evlenmek isteyen erkekler her hangi bir şekilde ücret ödemezler.

 

Kamu evlilik ya da memur evlilik , devlette çalışan kişilere kamu çalışanı ya da memur denmektedir. Memurlar da kendi parasal koşullarında olan diğer memurlar ile evlenmek istiyor. Devlet güvencesinden dolayı memur evlilik da çok gündemde olan bir şey özellikle erkek anneleri çocuklarına hemşire ,doktor ,öğretmen ya da memur kız gelin almak istiyorlar. Devlet de çalışan bayanların hem sosyal   güvenceleri hem de aylık maaşları dolayısı ile gündemden uzun bir süre de düşmeyeceğe benziyor. Tanışma sitesi yada partner sitesi olmadığımız aşikar ücretsiz arkadaşlık siteleri kadar da sevgili bulma ,kız arkadaş bulma ve bayanlarla tanışma amacı ile oluşturulan siteler gibi de değiliz. Evlilik kutsal olduğu gibi elit kişiler arasında daha da güvenilir olacağı kanısındayım.

Türkiye de sadece %5 oranında kişiler evlilik yapmıyor . Amerika da ise evlenip boşanıp tekrar evlenen kişilerin çokluğu göze çarpıyor. Avrupa da insanların evliliğe bakış açısı biraz daha farklı evlilik korkusu çeken kişiler ve evlenmek istemeyenlerin Avrupa da fazla olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye de türk evlilik siteleri için durum hiç de böyle değil. Çoğunlukla hepimiz evlenmeyi tercih ediyoruz. Evlenmek isteyen bayanlara buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılar
2 yıl önce Ciddi Evlilik Sitesi

Ciddi Evlilik Sitesi

Evlilik sitesi amacına uygun olmalı,evlilik merkezi ya da kurumu tamam...
2 yıl önce Ücretsiz Evlilik Sitesi / Siteleri

Ücretsiz Evlilik Sitesi / Siteleri

Alan adımızdan da anlayacağınız üzere ciddi ,güvenilir, evlilik sitesi...
2 yıl önce Üyeliksiz Ücretsiz Mesajlaşma

Üyeliksiz Ücretsiz Mesajlaşma

Üye olmadan ücretsiz mesajlaşma imkanı sunan ciddi evlilik sitesi olar...
2 yıl önce Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Ciddi evlilik düşünen bayanlar, telefon numaraları ,g...
2 yıl önce Ciddi Evlilik Sitesi Ücretsiz Mesajlaşma

Ciddi Evlilik Sitesi Ücretsiz Mesajlaşma

Evlilik düşüncesi olan bireyler için önemli olan ciddi evlilik sitesi ...
2 yıl önce Evlilik Siteleri Bedava Mesaj

Evlilik Siteleri Bedava Mesaj

Mutlu bir yuva kurmanıza ilk adımı sağlayan gönülden seven kişilerin i...
2 yıl önce Mobil Arkadaş Bulma Uygulaması

Mobil Arkadaş Bulma Uygulaması

Mobil arkadaş bulma google play store ve ios marketle...
2 yıl önce Üye Olmadan Ücretsiz İlan Ver

Üye Olmadan Ücretsiz İlan Ver

Bir çok kişi üye olmadan ücretsiz ilan ver kampanyamı...
2 yıl önce Senin için Evlilik Nedir? 100 Görüş

Senin için Evlilik Nedir? 100 Görüş

Evlilik sitesi olup da toplumun evlilik ile ilgili düşüncelerini öğren...
2 yıl önce Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşlık sitesi , arkadaş bulma ve arkadaş arıyorum diyen bayan erke...